tiktok’ta en çok izlenen video 2023

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılında hangi video bu yazımızda bunu açıklayacağız. TikTok çok sayıda ilginç video içeriyor. Optik illüzyonlardan danslara, komik videolardan tehlikeli meydan okumalara kadar her türlü video bulunuyor. Kuşkusuz, platformda herkes için bir şeyler var.

Tüm Zamanların En Çok İzlenen TikTok Videoları

 

Bu makalede, platformun başlangıcından bu yana en çok hangi videoların izlendiğini öğreneceksiniz.

İçindekiler

1. Zach King’s Magic Ride – 2,2 Milyar Görüntüleme

Zach King s Magic Ride

 

Bu video, son yıllarda interneti kasıp kavuran Amerikalı bir film yapımcısı ve illüzyonist olan illüzyon kralı Zack King’i konu alıyor.

[geo-post target=”true” id=”1″ label=”Önerilen Yazı”]

Bu videoda Zach, sihirli bir süpürgeye benzeyen bir şeyin üzerinde uçuyor gibi görünüyor. Ancak, yakında elinde bir tahtayla sadece yürüdüğünü fark edeceksiniz. Yazma sırasında, video 2,2 milyardan fazla görüntüleme topladı – ve artmaya devam ediyor.

İster gelişmiş video düzenleme becerileri isterse bir dizi optik efekt olsun, video izlemeye değer.

tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılında şuanlık bu video lakin diğerlerinide göz gezdirebilirsiniz.

2. James Charles’ın Noel Kızkardeşleri Partisi – 1,7 Milyar Görüntüleme

James Charles Christmas Sisters Party

 

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 2.videosu , inanılmaz makyaj becerileriyle ünlü bir güzellik moğolunu olan James Charles’ın bir videosu var. Şaşırtıcı bir şekilde, bu videonun güzellikle hiçbir ilgisi yok. Aksine, James’in kız kardeşinin 2019’daki Noel partisinden bir kesit. Videodaki geçişler oldukça sağlam, bu da tatmin edici bir izleme sağlıyor.

izlenme sayısını merak ediyor musunuz? Mayıs 2022 itibariyle, video 1,7 milyar görüntülemeye ulaştı.

 

3. Zach King’in Beklenmedik Saklanma Noktaları – 1.1 Milyar Görüntüleme

Zach King Unexpected Hiding Spots

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 3.videosu, yine bir başka Zach King illüzyon videosudur. Bu, illüzyonistin saklambaç arkadaşlarını en beklenmedik yerlerde bulmasını anlatıyor. Dürüst olmak gerekirse, bu video iki kez bakmanızı sağlayacak. Oldukça kafa karıştırıcı olan birkaç sahne var, örneğin Zach King’in aynanın içinden geçmesi gibi.

Bu video 1,1 milyardan fazla izlendi ve 9,5 milyon kez beğenildi. Videodaki sahnelerin ve geçişlerin sayısı göz önüne alındığında, oluşturulması uzun zaman aldı kuşkusuz. Sonuç olarak, çok sayıda görüş haklı.

4. Zach King’den Glass and Cake Illusion – 966.4 Milyon Görüntüleme

Glass and Cake Illusion by Zach King

 

İnsanlar illüzyonlara doyamıyor ya da Zach King’e doyamıyor gibi görünüyor. Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 4.videosu. Bu videoda Zack bir bardağa su dökerken görülüyor. Bununla birlikte, video, ticari marka beklenmedik bir bükülme alır. İzleyicilerin bir bardak su sandığı şey aslında bardak gibi bir pastaydı.

Ne yazık ki, Zach King’in bu tür içerikleri nasıl oluşturduğunu anlamak neredeyse imkansız, bu yüzden arkanıza yaslanın, videoyu izleyin ve keyfinize bakın.

Şu ana kadar yaklaşık 966,4 milyon görüntüleme elde eden milyar izlenme çok uzakta değil.

5. Bella Porch tarafından “M to the B” dudak senkronizasyonu – 690.6 Milyon Görüntüleme

M to the B lip Syncing by Bella Porch

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 5.videosu Bella Porch’u gösteren bir video var. Bella Porch, Filipinler merkezli ünlü bir TikToker. Bu videoda, TikToker’ın dudaklarını senkronize ettiği ve başını viral Millie B şarkısının ritmine çevirdiği görülüyor. Videoyu izlemesi o kadar eğlenceli ki, kendinizi bilinçsizce ritme ayak uydururken bulabilirsiniz.

Şimdiye kadar toplam 683.4 milyon görüntüleme topladı ve toplamda 56.8 milyon ile en çok beğeni rekorunu elinde tutuyor.

6. Zack King’in Islak Duvar İllüzyonu-659,5 Milyon İzlenme

Zack King Wet Wall Illusion

Zach, listede kendisine bir yer daha kazandırdı. Bu sefer onun bir duvar boyadığı bir video. Bir duvar boyamak elbette olağanüstü bir şey değildir. Ama Zach’te her zaman bir numara vardır. Video boyunca, duvar ile geçit arasındaki farkı bilip bilmediğinizi sorgulamanıza neden olan optik efektler kullanıyor.

Video 659 milyondan fazla izlendi.

7.Sorrel Horse Dancing to “Say It Right” – 421.3 Milyon İzlenme

Sorrel Horse Dancing to Say It Right

 

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 7.videosu Jammie Sorrel Horse’un yer aldığı bir video var. At, “@Jammie32bsh” kullanıcı adını kullanır.

Videoda, TikToker’ın banyosunun rahatlığında Nelly Furtado’nun “Say İts Right” şarkısını dudak senkronizasyonu yaptığı ve dans ettiği görülüyor.

Video, toplam 421,3 milyon kez görüntülendi.

8. Daexo Gülen Sevimli Bir Bebek – 392.4 Milyon Görüntüleme

An Adorable Baby Laughing by

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 8.videosu Bebekler kesinlikle çok sevimlidir. Belki de bu yüzden sevimli bir bebeğin gülüşünü gösteren bu sevimli video listeye girdi. Video, Daexo hesabını yöneten Dae Warner tarafından yüklendi. Bebeklerden hoşlanıyorsanız, sayfayı takip edebilirisiniz.

Video 392.4 milyon izlenme ve 35 milyon beğeni aldı.

9. Khaby Lame-350.3 Milyon Görüntüleme ile Yaklaşan Bir Araba Nasıl Anlaşılır?

How to Spot an Approaching Car by Khaby Lame

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 9.videosu Khaby, karmaşık yaşam hackleriyle alay etmesiyle tanınan Senegalli popüler bir TikToker. Aynı zamanda 134 milyon takipçisi ile platformda en çok takip edilen TikToker. Khaby en çok eğlenceli el hareketi ile tanınır.

Bu videoda Khaby, izleyicilere arkadan başka bir arabanın yaklaşıp yaklaşmadığını kontrol etme konusunda hızlı bir eğitim veriyor. Khaby’nin ipuçları basit; aynanı indir ve gözlerini kullan. Bu, arabanın arkasına bir yan ayna entegre ederek süreci zorlaştıran bir video oynattıktan sonra.

Khaby’nin videolarının arkasında her zaman bir mantığı vardır – hayatın karmaşık olması gerekmez.

Video, 350,3 milyondan fazla görüntüleme topladı ve aynı zamanda platformda en çok beğenilenler arasında yer alıyor.

10. Billie Eilish’in Zaman Büküm Taraması – 348 Milyon Görüntüleme

Billie Eilishs Time Warp Scan

Tiktok’ta en çok izlenen video 2022 yılınının 10.videosu , Billie Eilish’in Time Warp tarama filtresini kullandığı bir videomuz var. Bu onun ilk TikTok videosu olmasına rağmen, yine de listede yer aldı. Platformda yıllardır kullanılan filtreli basit bir videonun başarılı olacağını kim tahmin edebilirdi? Ama sonuçta Billie Eilish?

Bu video 348 milyondan fazla izlendi ve 40 milyondan fazla beğeni ile platformda en çok beğenilenlerden biri.

SSS

TikTok’ta en çok takip edilen kişi kim?

Charli D’Amelio kısa süre önce dünyanın en çok takip edilen TikTok yıldızı unvanını aldı. Şu anda 140,3 milyon takipçisi var. Toplamda 137,3 milyon takipçisi olan Khaby Lame tarafından yakından takip ediliyor.

Artık TikTok’ta En Çok İzlenen Videoları Biliyorsunuz

Şaşırtıcı bir şekilde, TikTok’ta viral olmak fazla çaba gerektirmiyor. Aslında, bazı videoların listeye nasıl girdiğini anlamak zor – ama başardılar. Bu makaleden çıkarılacak bir şey varsa, o da TikTok’un siz dahil herkes için başarılı olunabilecek bir yerdir.

En popüler TikTok videolarından hangisini izlediniz? Video listemize alınmayı hak ediyor muydu? Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

3 thoughts on “tiktok’ta en çok izlenen video 2023”

Leave a Comment