Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma 2022

Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Telefonunuzdan nasıl tamamen kaldırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. bu özelliğin devre dısı bırakılabilmesi için  Wallpaper Carousel özelliği devre dışı bırakılmalıdır.

Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma
Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma

Xiaomi’nin özel MIUI dış görünümü, Android pazarındaki en önemli özelliklerden biridir. Android’in bu özelliği yanı sıra ekstra işlevsellik sağlayıp kullanışlı olsa da, bu özellikleri her zaman kullanmak istemeyebilirsiniz. MIUI 12.5 güncellemesindeki ek özelliklerden biri, Xiaomi cihazınızın kilit ekranında dinamik duvar kağıtlarını görüntülemesini sağlayan bir özellik [highlight] Wallpaper Carousel’dir. [/highlight]

[geo-post target=”true” id=”381″ label=”Önerilen Yazı”]

[geo_alert style=”2″ color=”info” ]xiaomi pin kodu kaldırma nasıl yapılır? Sorusunu yanıtladık.[/geo_alert]

[highlight] Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma [/highlight] (Wallpaper Carousel’i devre dışı bırakmak) ve kaldırmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Nasıl olduğunu merak ediyorsan okumaya devam et.

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma Nasıl Yaplılır ?[/geo_headline_2]

Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü kullanışlıdır, ancak bu özellik aynı zamanda reklamları da sunar, bu yüzden onu tamamen kapatmak isteyebilirsiniz. Reklamlar sinirinizi bozuyorsa, Xiaomi akıllı telefonunuzdaki reklamları nasıl devre dışı bırakacağınıza dair kullanışlı bir kılavuzu hazırlamamızı isterseneiz yorumlarda belirtebilirsiniz.

Xiaomi’nin Duvar Kağıdı Döngüsü işlevini kapatmak için şu basit talimatları izleyin:

 1. ayarları açın
 2. kilit ekran’ı öğesini seçin

  Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma
  Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma
 3. Duvar Kağıdı Döngüsü’ne basınız Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma .
 4. Bir sonraki sayfada, Aç seçeneğini off yapın .  Duvar Kağıdı Döngüsü özelliğini devre dışı bırakacakt olup gereksiz reklmardan krtulacaksınız.

Unutmayın, Duvar Kağıdı Döngüsünü Ayarlar aracılığıyla kapatabilseniz de, simge kilit ekranınızda çalışmaya devam edecektir. Ondan kurtulmak için, uygulamayı kaldırmak için şu adımları izleyin:

 1. Ayarlar > Telefon hakkında öğesini açın
 2. Depolama’ya tıklayın ve Uygulamalar ve veriler’e girin .
 3. Uygulama ayrıntıları sayfasında [highlight] Wallpaper Carousel’i [/highlight] bulun ve seçin.
 4. En alttaki Uygulamayı kaldır’ı işaretleyin . Seçiminizi onaylamak için açılır pencereden Tamam’a dokunun Bu, uygulamayı kaldıracaktır.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]görseller

Xiaomi Duvar Kagidi Dongusu Kapatma
Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma
Xiaomi Duvar Kagidi Dongusu Kapatma2
Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma
Xiaomi Duvar Kagidi Dongusu Kapatma3
Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma

[/geo_alert]

Wallpaper Carousel kaldırıldığında, kilit ekranı simgesi kaybolacaktır. İşlevselliği ileride kullanmak isterseniz [highlight] Mi Wallpaper Carousel [/highlight] uygulamasını Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

[geo_headline_2 tag=”h3″ color=””]İhtiyacınız Olmayan Xiaomi Özelliklerini Devre Dışı Bırakın[/geo_headline_2]

Android’in özelleştirilebilirliği sayesinde cihazınızda yerleşik olarak bulunan belirli işlevleri kullanmak zorunda değilsiniz. İstemediklerinizi her zaman devre dışı bırakabilir ve temelleri koruyabilirsiniz.

5 thoughts on “Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma 2022”

Leave a Comment